Ziemia Pszemka
Uśmiechem zdobywać świat

EURO 2016

Z ostatniej chwili!

Kto oglądał mecz, ten już wie. 50 minut i 25 sekund po rozpoczęciu meczu Arkadiusz Milik strzelił jedynego gola w rozgrywce, dając Polsce przewagę przez całą drugą połowę. Wiele się działo! Wojtuś Szczęsny zderzył się z Łukaszkiem Piszczkiem, Lewy zaliczył glebę. Widocznie Polska się ogarnęła i przez cierpienie dąży uparcie do celu. 1:0 to dobry wynik choć mogło być lepiej! Ale będzie dobrze! Tak trzymać Polaki!
P.S. Gratki dla tego, kto zagłosował w ankiecie na dole, że Polska wygra. Pozytywizm jest najważniejszy!

Dodano: 12 czerwca 2016, 20:40

10 czerwca o godzinie 21:00 Francja i Rumunia rozegrały mecz otwarcia.
Dwa dni odkąd rozpoczęło się EURO zleciały szybko i już dziś o 18:00 pierwszy mecz w którym wystąpi Polska.
Do pokonania ma Irlandię Północną! Czy wygra?

Nie przepadam za piłką nożną

Jak dobrze wiemy polska reprezentacja w tym najpopulaniejszym na świecie sporcie, nie wypada dość dobrze.
Wiele mieliśmy problemów i słabych wyników ale przede wszystkim nigdy nie wychodziliśmy z grupy.
Dlatego nie żałuję, że nigdy nie pasjonował mnie football. Bo właściwie nie ma się czym pasjonować.
I tak przegramy!

Ale jest nadzieja

Prawdziwy kibic i patriota nigdy nie zostawia swoich idoli, choćby nie wiem jak źle sobie radzili. Trzeba do końca wierzyć, że się uda. Często się jednak zastanawiałem, co nam to daje że Polska wychodzi z grupy.
Co nam z tego, że np. wygramy Mistrzostwa. Jakie to ma znaczenie dla naszego życia?
To tylko rozrywka! Znacznego wpływu na nasze życie to wcale nie ma, ale jeśli ktoś lubi to można popatrzeć, lecz nie warto się tym podniecać, bo to nie jest nic takiego wielkiego.
Tymbardziej, że Polska może zawalić sprawę.