Uśmiechem zdobywać świat

Analiza meczy

Wszyscy dobrze wiemy jak przebiegał czwartkowy mecz Polaków z Niemcami.
Był to pierwszy mecz w EURO 2016 gdzie nie padła ani jedna bramka.
Wielu się dziwiło czemu Lewandowski tak kiepsko grał. Ale on po prostu bał się strzelić bramkę Niemcom
by nie stracić posady w Monachium.

Oglądałem mecz z zapartym tchem. Nie no, żartuję! Tak naprawdę liczyło się tylko to, co było na stole.
Chipsy, Mirinda i kartka na której udało mi się zapisać kilka sytuacji z drugiej połowy:

Zwycięska Hiszpania

Hiszpania wygrywając wczoraj z Turcją pokazała, że chyba wygra Mistrzostwa. 3:0 to bardzo wysoki wynik jakiego jeszcze nie było w tegorocznym EURO. Wygrała z Czechami i pewnie wygra też z Chorwacją, ale już teraz ma zagwarantowane 1. miejsce w grupie. W ciągu trzech minut padły dwa gole co spowodowało, że dla
Turcji większej nadziei na wyjście z grupy nie ma.

Mecz z Ukrainą

We wtorek (21 czerwca) o 18:00 Polska rozegra ostatni mecz jeśli chodzi o rozgrywki w fazie grupowej.
Prawdopodobieństwo wyjścia Polski z grupy jest dość duże i może się ono zwiększyć lub zmniejszyć
w zależności jak poradzimy sobie z Ukrainą.
Ukraina przegrała 2:0 zarówno z Niemcami jak i z Irlandią Północną, więc raczej chyba się zwiększy.

A Ty jak uważasz? Czy Polska pokona Ukraińców? Oddaj głos w ankiecie!