Już po Euro

Zachęcam do rozwiązania ,,Quizu"
z okazji Rocznicy strony" !!!

Portugalia Mistrzem Europy w Piłce Nożnej !!!

Mimo, że mecz zakończył się wpół do pólnocy, to ja do drugiej godziny paczałem w telewizję i spisywałem co ciekawego wydarzyło się na murawie. A działo się wiele.

Niesamowita Niespodzianka!

Myślę, że nie tylko ja uważałem, że Francja wygra. W ostatniej ,,meczowej" ankiecie dwie osoby były za Francją.
Francuzi grali tak dobrze, że nie pozwalali sobie na dogrywki ani karne, jak wygrywali to padały przynajmniej dwa gole (w meczu z Islandią aż padło aż 5) i byli na 1. miejscu w swojej grupie.
Tego samego nie można powiedzieć o Portugalii, a jednak pokazali, że potrafią pokonać gospodarzy.

Przez cierpienie do celu

Jeśli oglądaliście mecz to wiecie o co biega. Ronaldo w 24 minucie doznał kontuzji a z najnowszych informacji wynika, że naderwał sobie więzadło poboczne piszczelowe. Mimo to po kilku minutach wrócił, by potem wynieśli go na noszach, Ale o tym za chwilę.

Moja relacja

Nie udało mi się zbytnio opisać wszystkich minut, gdyż byłem skupiony na oglądaniu meczu.
Tymbardziej, że słabo znałem piłkarzy a wolałem opisywać mecze z Polakami.
Na szczęście o pierwszej była powtórka meczu. To samo o 10:00. I udało mi się spisać to co możecie przeczytać poniżej.

Dogrywka!

108:35 !!! GOOOL dla Portugalii !!! Éder strzelił !!!

Zamiast Portugalii

Mecz który odbył się w ostatni dzień czerwca był ostatnim meczem w którym grali Polacy.
Zastanawiałem się co by to było gdyby to Polacy wygrali a nie Portugalia?

To pewne na 100%, że mielibyśmy innych Mistrzów Europy.
Gdybyśmy tamtego wieczoru pokonali Portugalczyków to w półfinale gralibyśmy z Walią.
Obstawiam, że byśmy z nią przegrali więc wtedy w finale znaleźliby się Walia i Francja.

Czy z Walią gospodarze by sobie poradzili i odnieśli zwycięstwo?
Nie wiem, ale uważam, że raczej by grali tak samo słabo, jakby bali się zwycięstwa.

Inaczej by było gdyby to Polacy znaleźli się w Finale (wiem, fantazjuję!).
Francja by nas raczej pokonała, bo nie mamy jeszcze doświadczenia grać na tak wysokim poziomie.

No, ale trudno. Zwyciężyła Portugalia!
Może Francji po prostu nie było dane wygrać 15. Mistrzostw Europy?

Osiągnięcia Polaków

Po raz pierwszy w historii
Biało-Czerwonym udało się wyjść z grupy. To niesamowite jak ludzie potrafią się zmienić i przyłożyć do czegoś. Wcześniej mieliśmy z nich bekę, że nie mogą nawet wyjść z grupy a teraz przeszli do ćwierćfinału i zmierzyli się z Mistrzami Europy, niestety przegrywając.